Nabór rocznika 2014 do przedszkola MKS Piast

07-01-2019

Rozpoczynamy NABÓR dzieci urodzonych w roku 2014 do Piłkarskiego przedszkola MKS Piast

start zajęć: LUTY 2019

Zajęcia będą prowadzone 1x w tygodniu (sobota lub niedziela) na hali SP2 (sezon zimowy) oraz na boisku MOSIR lub jednym z boisk szkolnych (sezon wiosenno-letni).  Czas trwania zajęć: 60 minut.

Opłata członkowska:  40 zł/miesiąc

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

(Jeśli formularz nie działa prosimy o wysłanie e-mail na adres mkspiastpiastow@gmail.com z imieniem i nazwiskiem dziecka, numerem kontaktowym do rodzica/opiekuna, miejscem zamieszkania (miasto) oraz wyrażeniem zgody o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Administratorem danych jest Miejski Klub Sportowy Piast w Piastowie. Poprawianie i usunięcie danych jest możliwe poprzez wysłanie maila na adres mkspiastpiastow@gmail.com"

Po wypełnieniu formularza w ciągu 48h otrzymaja państwo potwierdzenie miejsca w grupie lub miejsca na liście rezerwowej)