Miejski Klub Sportowy PIAST

Przełamanie

03-04-2018

MKS Piast Piastów wygrał ze Spartą II Jazgarzew 5:1 (3:0) w meczu 18. kolejki LO. Mecz został rozegrany na sztucznym boisku w Piasecznie

Mecz rozpoczął się spokojnie, ale z każdą minutą tempo wzrastało. W 7 minucie padł gol dla MKS autorstwa Michała Więcka, niestety sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Co się odwlecze to nie uciecze - w 16. minucie na prowadzenie wyprowadził nas Radek Jankiewicz. Nie minęło 5 minut a było juz 2:0 - tym razem Marcin Karczewski skutecznie dobił strzał Michała Więcka. Przed przerwą kolejne trafienie zanotował Radek i na przerwę schodziliśmy przy wyniku 3:0. Trzeba jednak przyznać że w pierwszej połowie mieliśmy sporo szczęscia i dobrego bramkarza, bo gospodarze co raz grożnie atakowali. Po zmianie stron w 52. minucie "Rakieta" skompletował hat-trick pokonując bramkarza Sparty po raz trzeci. To nie był koniec naszego strzelania - w 75 minucie Kamil Melich w sytuacji sam na sam został przewrócony w polu karnym, a pewnym wykonawca jedenastki był Maciej Matuszewski. W ostatniej akcji meczu sedzia podyktował rzut karny dla graczy z Jazgarzewa który został wykorzystany i tym samym wynik meczu został ustalony na 5:1 dla MKS

Sparta II Jazgarzew - MKS Piast Piastów 1:5 (0:3)
Gołębiewski 90+2(k) - R. Jankiewicz 16, 33, 52, Karczewski 20, Matuszewski 76(k) - ??? 90+2(k)

Skład: Papierz - Skirski, Gudelski, Matuszewski, Błoński - Karczewski ('72 Tobiasz), Michalczyk ('84 Horniak) - Jankiewicz R. (’73 Kwiatkowski), Matuszewski ('88 Jankiewicz B.), Melich ('80 Kocon) - Więcek ('62 Rudnik)